Existujú ľudia, ktorí si naozaj dávajú záležať na tom, aby ich dom vyzeral čo najviac moderne, ako to len ide. Každý si uvedomuje, že priority sú občas úplne inde a aj keby ste sa veľmi snažili, nikdy ich nebudete mať také isté, ako ich má napríklad váš sused od vedľajšieho vchodu alebo ako ich má niekto úplne iný. Ale keď sa nad tým zamyslíte, je vám asi jasné, že všetko má svoj význam a že na všetko navôkol vás by ste sa mali naozaj zamerať, pretože práve tie maličkosti naozaj tvoria celý váš domov. Ale nemusíte sa ničoho obávať.

zástěna

Nakoniec predsa len pochopíte, o čo naozaj ide a pochopíte aj to, že Zem sa bude krútiť aj vtedy, keď niekomu celkom nevyhoviete. Je to však na vás. Záleží na vás, záleží na vašom názore a záleží na mnohých veciach, ktoré sú okolo vás. Teraz je to už však o niečom inom. Teraz sa musíte zamerať na veci, ktoré sú pre vás dôležité, pretože keď ide o váš domov, malo by vám to byť už jasné. Pre niektorých ľudí, pre ktorých je podstatná už spomínaná modernosť, je dôležité, aby mali doma niečo, čo sa nazýva sklenena zastena.

skleněná příčka
 
Áno, pre niekoho je to banalita, ale pre iných ľudí to môže byť celým svetom. Práve preto sa musíte zamerať aj na veci, ktoré by ste inak vidieť možno nechceli a ktoré by mali byť pre vás dôležité a podstatné. Nakoniec je presne toto niečo, na čo by ste sa mali zamerať a čo by ste mali vidieť. Myslite na to hneď teraz a uvidíte sami, že je to naozaj dôležité a mali by ste na to vždy myslieť. Budete vďačný za to, čo je okolo vás a tým si môžete byť viac, než len istý. Takže už na nič nečakajte a zariaďte sa podľa seba. Urobte si všetko podľa toho, ako sa vám páči a uvidíte, že sa vám v konečnom dôsledku bude žiť ľahšie, ako kedykoľvek predtým. Nikdy sa nikomu aj tak nezavďačíte, tak sa zavďačte aspoň sebe a urobte všetko, čo je pre vás dôležité.