Sex biznis na Slovensku fičí a maže na plné obrátky. Kým majiteľ privátu zarába kráľovský, obyvatelia trpia a nemôžu nič. Poslancov, políciu či daňoví úrad problematika netrápi a pri tom by mala! 
Ako zistiť, či v susedstve sa neodohrávajú erotické služby a nie je tam sex privát Topoľčany

nápis sexy
Najprv sa vám to nebude zdať ani čudným. Postupom času si možno začnete všímať okolie svojho bývania. Začnete registrovať mnoho chlapov v okolí brány. Možno vám napadne otázka, či sa v susednom byte nepredávajú drogy. Neskôr po sledovaní situácie, však určite zistíte, že sa v susednom byte odohrávajú erotické služby za peniaze a byt slúži ako sex privát. Možno vám hluk nebude robiť ten najväčší problém, ale sa budete obávať o svoju manželku alebo deti.

Žena v posteli

Môžete sa obávať, že zákazníci sex privátu budú dávať rôzne návrhy vašej manželke, alebo ju budú chytať za zadok, alebo ju dokoncia nepustia do bytového domu, kým im nevysvetlí, na ktorom priváte pracuje. Sú to nepríjemné situácie. Ako sa z nich dostať? Je dobré zavolať mestskú políciu? Musíte mať dôkazy o takýchto erotických službách hneď za vašou stenou bytu. Zohnať takéto dôkazy nie je veľmi jednoduché. Zákazníci si na to dávajú veľký pozor a aj spoločníčky v sex privátoch. Nechcú vzbudiť záujem okolia, preto všetko robia v tichosti a skromnosti.