Vždy, keď sa povie slovo moderný, chce sa mi z nejakého dôvodu prevracať očami. Viem, že som mladá a viem, že by som sa na takéto veci asi mala pozerať trochu inak a s odstupom a proste myslieť na to, čo sa páči mne. Ale prečo by malo byť pravidlo, že len mladý človek má byť moderný? Veď na tom či je mladý, starý, alebo šedivý predsa nezáleží. Takže niet o čom diskutovať. Rozmýšľala som aj nad tým, že keď sa presťahujem, budem ma z rebélie všetko staré a tradičné, ale zase sa mi to nechce hrotiť do nejakých extrémov, takže to nemôžem urobiť.
 
světelný pásek

Musela som však rozmýšľať nad tým, aký produkt na celom svete existuje, ktorý by bol moderný, ale zároveň by nekričal, že moderný naozaj je. Rozmýšľala som a vedela som, že to bude niečo, čo sa mi asi nepodarí hneď tak ľahko rozlúsknuť. Musím však uznať, že nech sa deje čokoľvek, niektoré veci sú proste klasika. Niektoré veci sa jednoducho nedajú prehliadnuť, a to sú jednoducho svetlá, ktoré doma máte. Aj ja som to najprv odsúvala na druhú koľaj, ale pravdou je, že je to naozaj veľmi dôležité, dokonca podstatné, keď ide o podstatu bytu.

led pásy
 
Keďže na svetlách som si naozaj dala záležať, vedela som, že najlepšie bude, keď to budú led svetlá https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m, ktoré budú ozdobovať môj domov. Najlepšie však led pásiky, ktoré pôsobia vždy oveľa lepšie na prvý pohľad, ako by ste možno zo začiatku hádali. Verte tomu, že nakoniec sa budete cítiť naozaj úžasne a stačí len tak málo k tomu, aby sa vám to podarilo. Ja som možno bola zatrpknutá, ale toto mi pomohlo sa z toho reálne dostať. A možno to pomôže aj vám, keď sa nad tým trochu lepšie zamyslíte. Nebojte sa modernosti, ale na druhej strane určite neodsudzujte klasiku. To je niečo, čo vám bude v konečnom dôsledku skutočne veľmi vyhovovať. Ja som bola vždy skeptická, no nakoniec som bola brutálne šťastná, že som to doma mala. Takže, už asi niet nad čím premýšľať, no nie?